1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A luan kush CS:GO nga itshqip?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga boom3rang, 12 Tetor 2017.

 1. CASPARONE

  CASPARONE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  qaty te hajra naj kith aty ktu me ta jep:p
   
 2. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo veq veta :p
  Kom pa ne youtube, amo se kom provu me instalu kurr.
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  SHKARKO steam dhe shkarkoje me steam per me qene i sigurt me e pas te sakt.

  Key mund ta gjesh te :

  https://www.hrkgame.com/en/games/product/counter-strike-global-offensive/

  Po duhet te perdoresh nje vpn kur ta aktivizosh

  ose

  https://www.hrkgame.com/en/games/product/counter-strike-global-offensive-global-cdkey/

  Vetem konjektohesh me steam dhe dhe e vendos key dhe e shkarkon nga steam pastaj.
   
  phoenix pëlqen postimin.
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Luj CS:GO koh pas kohe per momentin jam Gold Nova 2-3 sjam i sigurt kam pas drop rank :D i kam 228h per momentin edhe kish qen mir me formu nje grup me lujt koh pas kohe :D
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kish bo ni clan itshqip me lu kohpas kohe :D
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Jam i pajtimit nese ka te interesum dhe lojtar mjaftueshem me lujt her pas here bashk pse jo.
   
  Albozr pëlqen postimin.
 7. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  3 Veq u bonem :D
   
 8. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese ka te interesum ne cs 1.6 mundem me lujt pak kur te kam kohe :D
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 9. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Edhe un bona request.
   
 12. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Une luaj po ne faceit pasi qe me lujt prej cs go competive krejt qicera plus kejt do nooba e ta prishin rankin kshtu qe kush don mu bo ma i fort ju sygjeroj me lujt faceit.
   
 13. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dikur me therrisnin hiena ngaqe beja hitshoot me thike :D
   
 14. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nese je Prime, atehere nuk besoj qe te dalin qicera, ne fakt mua deri me tani as vetem 1 qicer nuk me ka dal, sidomos ne comp.

  ps. The Global Elite, me rank :D
  [​IMG]

  Per ato qe sjan ne rrjedha eshte ranku me i lart ne CS:GO, dhe per te arritur ketu, te duhen kogja do skillza :D
   
  Last edited: 17 Tetor 2017
  albion65, Juxhin dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 15. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime sot edhe une dola Supreme, shpresoj te dal edhe global, sa per cheaters edhe ne prime ka shum qicera sidomos ne ranka ma te vogel se mgelite.
   
 16. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  per me ardh ketu duhet me kan baba :V un rash gn3 qishty kur qellojn rust fmi :v
   
 17. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  jo bre se ska me 1.6 vallahin hahahahhaha se ndrron shqiptari zanatin e vjeter jo, btw kur tdoni 1 dit mujm me lu te hajra n'esk veq a muj bohmi do veta se
   
 18. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ne server jom shpesh...
   
 19. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  mendova ma emocion ish kan nese kishim me lu n'net cafe si ktynehere
   
 20. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ej mfalni qe se kom pranu ma heret po kto dit skom mujt me hy n'pc hiq i kam pas disa obligime p.s bomm3rang t'bona admin tash organizona naj nat edhe ti :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...