1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A luan kush CS:GO nga itshqip?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga boom3rang, 12 Tetor 2017.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!

  Po e hapi kete teme, me intereson a ka ndonje lojtar nga forumi qe luan CS:GO, dhe nese po cfar ranku jeni, dhe ku me shum luani.

  Kjo loje eshte nje nga me mirat ne gjith boten, me diku nga 12-15M lojtar aktiv ne muaj, prandaj ja vlen te kemi nje diskutim.

  Un personalisht kur kam kohe shpesh e luaj, dhe momentalisht jam me rank Supreme.

  klm.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,788
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  Na sjell link per download nese nuk priton
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  644
  Pëlqimet:
  222
  Pikë nga trofetë:
  73
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Un kam pas lujt CS:GO po nuk e kam karten garfike te adaptume se jam me laptop dhe csgo e don icik karten e mire.

  Kam pa qe shume luajn me cs 1.6 avantazhi me lujt me csgo eshte qe nese je shume i mire mundesh me i mesu te tjeret tricks dmth taktika dhe mudn te paguhesh 300€ ne muaj po nese ka nje grup qe jane shume te afte pse mos me bo kompeticione dhe me fitu me miliona.

  Keto jane avantazhet e cs go dhe lojrave video.


  EDIT : NESE DESHIRONI TE KENI CSGO LEGALE DHE ME RANK TE VERTETE MUND TA BLENI TEK HRK ME BTC,

  Un e kam ble nji key per 5€
   
  boom3rang dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 5. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kurdo qe po kemi kohe me lujt, njeren nga keto:
  [​IMG]
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sa kushton kjo loja dhe cfare performancash kerkon ?
   
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  http://makolli.me/CSGO-eSK.rar

  Ja ketu e ki non-steam. Me kete mundesh me luajt vetem ne servera qe pranojn usera non-steam.

  Ndersa loja eshte me pages per me e lujt me steam.

  Mundeni me gjet cd-key me lire para, dhe me aktivizu lojen ne Steam.

  Minimum:
  • OS: Windows® 7/Vista/XP.
  • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better.
  • Memory: 2 GB RAM.
  • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0.
  • DirectX: Version 9.0c.
  • Storage: 15 GB available space.
  Pra nuk kerkon shum performansa te mira, Loja kushton diku nga 10e ne 14e maximum, mundesh me gjet edhe me lire ndoshta diku, me cd-key.

  Si psh ne ebay ose diku tjeter.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 8. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe une afer 16or ne 2 jave i luaj nga statistikat e fundit nga steam, dhe me rank jam LEM.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Une ende jam Old School,cs 1.6 :D
   
  emiljano22, Johnny, GunnerZh dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Garant perdore akoma XP :D

  Leje oldschool, por merr bon upgrade, se histori u mbet cs 1.6
   
 11. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  hahaha jojo Latest Win 10 e kam,nuk kam edhe shume kohe per me lujt per kete arsye skam marr diqka te re.Nese filloj ma vone ateher ju kaloj me levele :p
   
 12. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Edhe un kur kohe kohe cs 1.6 perdor.
   
 13. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Intel(R) HD Graphics 4400
  Po me kete ka shance ta luaj ?
   
 14. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po besoj qe po ne lowest settings, pse jo.
  Nuk eshte qe kerkon shum performansa te medha, eshte e optimizuar mire.
   
 15. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,241
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po rank eshte Master Guardian 1

  Dust2, Mirage , Inferno
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 16. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Provoje njeher mu me Hd graphics 2000 nuk me ka punu.
   
 17. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ja vlen me instalu ne laptop i3-2330M 2.2Ghz
  apo ne
  Macbook pro 2016 2.7Ghz 15"
  apo hiq :p

  Mu mpelqen cs1.6 edhe pse shum rrall luj, disa her brenda vitit.
   
 18. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,241
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa lun shpesh alun clan ahiq ?
   
 19. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cs 1.6 histori edhe loja me lujtne :v
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 20. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,542
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  A mundem ne macbook pro me lujt cs go ?

  Nese po edhe nese ki naj link per download qoma?
   

Shpërndaje faqen

Loading...