1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A llogaritet ky fitim apo?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 7 Prill 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  353
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  po por adsterra a ka reklama adult? nqs ka atehere te bllokon fb nqs e shperndan webin aty pstj
   
 2. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh per te vendosur reklamat e adsterr duhet te kesh website .com domain apo pranon edhe wordpress ose blogspot ... flm
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  353
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  per blogspot e di qe pranon
   
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  424
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  53
  skam shum info por di qe te pranon kollaj seshte se ka nd1 kerkes
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  A me ndihmon mu me kte domain vlla, un punoj gjith diten kot me adsterra, smarr as $0.010 smjep pff. Neqofse mndihmon mir do beje. Rrespekte
   
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  424
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  53
  @bthaci e ka nji person tashme bro
   
  bthaci pëlqen postimin.
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  93
  A eshte me me mire propeller a popads ?
   
 8. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vlla neqofse merr vesh nga fanpage ne facebook te lutem me shkruaje pak ne inbox.
   
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te dy njesoj jan por perdor google adsense, sepse ja vlen te punosh aty
   
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  222
  Pikë nga trofetë:
  53
  Popads ka rate fikse. Propeller jo.
  Nqs popads te jep 2$ = 1000 Impression Propeller mund te te paguaje edhe 5$ por edhe 1$.

  Ky eshte ndryshimi. Kush o ma e mir duhet ta vendosesh ti.
   
 11. Leo205

  Leo205 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nese e ben autorefresh a quhen tgjitha klikimet?
   
 12. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Fitimet ti llogarite qe në start qe ju filloni me reklamat e Propellerads ( llogarite gjdo vizitore ) , pagesat ndryshojnë në bazë të vendev qe merr vizita. Psh Usa , de , ch, Lu , kan pagesat me të larta , pagesa me të ulta kan vendet ballkanike, gjdo vizitore qe vjen në webin tuaj llogaritet në vlere të një përqindje të dollarit $$. Ndersa për CPM mund të jete në vlere të ndryshme pra qe varet nga vendet qe vijn vizitat. Unë përsonalisht Kam marr mbi 10$ brenda një dite me vizitore de , ndersa me al deri në 2.5 - 3$ brenda një ditë. Për ata qe të than merr ban nuk merr ban për asgje veq se nese ju nuk ndani +18 përmbatje në faqen tuaj.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po shof disa weba qe kur futem tek ta dalin ka 30 her reklamt e propeller saher e shtypi rend , e vendosin kodin e propeller ne shume postime ne shume gadget apo si
   
 14. Elvis10

  Elvis10 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mund te me thujn kush cfar duhet te kemi per me fitu ne yt
   
 15. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Channel, Pc tmir dhe bej video per lojera :D :p
   
 16. Elvis10

  Elvis10 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

Shpërndaje faqen

Loading...