1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A keni naj ide si me kontaktu Adsense ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 25 Korrik 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  jon bo nja 16 muj qe sun po i marr paret prje adsense jon me shum se 8k euro

  kam marr pagesa gjithher wiretransfer, po qe 16 muj sun po dalin nesje ...

  a keni naj ide naj mnyr si me kontaktu adsense supportin,

  jom tu fol me psdinbound qe 1 vit ska sen prej tyne veq filozofojn checking investigime sen tjeter hiq..
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Veshtir per tu besu kjo qe po thua, nese ke marr ban hiq dore nga clickjack e cfar do triku tkesh perdor.
   
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  o vllaqko a osht adsense gjall hala a disable , nese o disable zoti t lasht shnosh a nese osht ende gjall ka gjasa shkrujem pm
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk kam permen askun qe jam banned. Nuk kam ban adsense eshte super. Po paret spo mujn dalin. Nese ki ide di me gjet mnyr per me i kontaktu adsense mkire, nese jo pse replikon palidhje.

  Super eshte adsense vlla. Po te shkruj pm
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Fillimisht nuk je treguar mjaft i kjart se qfar problemi ke. Nuk eshte e mundur që njeher te funksionoj te maresh parat me pas te kesh probleme .
  Adsense support ka mirpo eshte vetem per llogari te caktuara siq eshte puna e verefikimit te pinit ne ato raste hapet supporti dhe mund te kontaktosh direkt me emai.
  Nese tregohesh realist dhe e tregon arsyen e vertet ndoshta mund te te ndihmojm. mirpo nje keshill nga un eshte ne momentin se veren qe je gabim ateher atu perfundon gjithqka.
   
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di a nuk jam treguar mjaft i kjart, apo ti nuk e ke kuptu? se ktu jon dy sene

  Thjesht pyetja eshte a din naj mnyr qysh me kontaktu supportin e adsense direct! Kaq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...