1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A keni naj ide si me kontaktu Adsense ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 25 Korrik 2020.

1. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    jon bo nja 16 muj qe sun po i marr paret prje adsense jon me shum se 8k euro

kam marr pagesa gjithher wiretransfer, po qe 16 muj sun po dalin nesje ...

a keni naj ide naj mnyr si me kontaktu adsense supportin,

jom tu fol me psdinbound qe 1 vit ska sen prej tyne veq filozofojn checking investigime sen tjeter hiq..

2. Xhimi Prishtine

Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

Postimet:
    94
    Pëlqimet:
    28
    Pikë nga trofetë:
    28
    Veshtir per tu besu kjo qe po thua, nese ke marr ban hiq dore nga clickjack e cfar do triku tkesh perdor.

3. profesori

profesori Anëtar Aktiv

Postimet:
    364
    Pëlqimet:
    60
    Pikë nga trofetë:
    28
    o vllaqko a osht adsense gjall hala a disable , nese o disable zoti t lasht shnosh a nese osht ende gjall ka gjasa shkrujem pm

4. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    Nuk kam permen askun qe jam banned. Nuk kam ban adsense eshte super. Po paret spo mujn dalin. Nese ki ide di me gjet mnyr per me i kontaktu adsense mkire, nese jo pse replikon palidhje.

Super eshte adsense vlla. Po te shkruj pm

5. beharluu

beharluu Anëtar i Njohur

Postimet:
    652
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    88
    Fillimisht nuk je treguar mjaft i kjart se qfar problemi ke. Nuk eshte e mundur që njeher te funksionoj te maresh parat me pas te kesh probleme .
    Adsense support ka mirpo eshte vetem per llogari te caktuara siq eshte puna e verefikimit te pinit ne ato raste hapet supporti dhe mund te kontaktosh direkt me emai.
    Nese tregohesh realist dhe e tregon arsyen e vertet ndoshta mund te te ndihmojm. mirpo nje keshill nga un eshte ne momentin se veren qe je gabim ateher atu perfundon gjithqka.

6. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    Nuk e di a nuk jam treguar mjaft i kjart, apo ti nuk e ke kuptu? se ktu jon dy sene

Thjesht pyetja eshte a din naj mnyr qysh me kontaktu supportin e adsense direct! Kaq.

Shpërndaje faqen

Loading...