1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ka vlen me punu me faqe Facebooku me linka?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Andi.99, 13 Shtator 2020.

 1. Andi.99

  Andi.99 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ckemi shqipe qysh keni kalu?
  A ja vlen me hap ni faqe Facebooku nga 0 dhe me punu me linka . Nqs po me Instant Articles a jo?
   
  Bilal pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ja vlene por nese bene nje faqe me qindramijra likes ose fowllers. Dhe keta te jene real dhe auto. Pra nese gjeneron trafik real edhe nese shet fara ose banane ja vlene
   
  miraxh dhe Bilal pëlqejnë postimin.
 3. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po me trafik shqiptar ja vlen? Kam nje faqe me 4.5k followers qe e kam rritur per 1 muaj e gjys
   
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me shqiptare sja vlen fare, duhet tpakten me pas 200-300k
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk merrem me facebook, por ate qe kam vene re eshte se aty ka reklamues shqitare dhe nga momenti qe ka reklamues ka edhe fitime per publikuesit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...