1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka siguri 100% ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 10 Korrik 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  675
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka siguri 100% ne fb dhe instagram sepse dikush te thot se mundem ta hakoj fb tane psh
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  krejt nvaret prej teje nese ju jep mundesi munden tet hakojn , mos le password te leht psh meteori123 apodiqka te till , beri authenticator me nr dhe email siguroj te gjitha gjerat mos kliko ne phishing dhe nuk mundet askush teti hakoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...