1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka punuar ndonjeri me NeoBux ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Xhon Lashii, 2 Qershor 2017.

 1. Xhon Lashii

  Xhon Lashii Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ka punuar ndonjeri me NeoBux ?
   
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Waste of Time.
   
 3. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  me sa di une eshte kompani serioze,paguan por fitimet jane shume shume minimale
   
 4. visi1234567890

  visi1234567890 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  23
  HUMBJE KOHE
   
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk ja vlen
   
 6. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  une kam punuar humbje kohe sja vlente ter diten as 1$ spo beje
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Humbje shume e madhe kohe...

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
 8. valon musa

  valon musa Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  humbje kohe dy muaj jam myt tu kliku, as ni dollar se kom ba, mos u merr me to, edhe pse te thojn mu ba gold member me pagu 80 dollar per met dhane puntor ma shume, po prap sja vlen...klm
   
 9. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  po un punoj me neobux eshte ralitet paret cdo 5 dollar i transferoj ne payza skam as nje problem
  vetem ktu duhesh me investue psh sa ma shum referate aq ma shum fiton
   
 10. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po sa % e atyre referaleve rrine aktive te klikojne aty per ty?
   
 11. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  po tash eki nje zgjidhje eshte per me ble gold thirret dmth 90 dollar eki 1 vjet
  pi asajna jep ma shum refereate se kshtu pa ata eshte shum lisht
  psh eki edhe mundesh me ble referate 20 dollar eki 100 refrerate sa ma shum referate ki
  mundesh diten me qit 5 dollar po dit nermal si fillim te vin deri 20 refrare amo refrare ike per secilin 0.001 cent
   
 12. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  mashum humbje kohe sja vlen mumirr meta shumm
   
  rashaooo pëlqen postimin.
 13. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Per tipat qe skan $ per investime,humbje kohe.
  Per te tjeret,mund te shtojne vetem pak fitimet e tyre por esht ceshtje fati
   
  andihamzaj pëlqen postimin.
 14. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  nje pytje kam une, po e shfrytezoj ketu mos me hap teme.
  Media NET a eshte tu perdor nojkush,, a paguan hiq ?
   
 15. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  jo o vlla sa shtin neobux mamir shtin tjeter kun edhe eki fitimin shum her mat mir sja vlen shum per to :)
   
 16. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  nqs di ta reklamosh faqen duke perdor referin tend, dhe arrin te sigurosh nje nr te konsiderueshem DR (DIRECT REFERRAL) qe te jene aktiv, po
  ja vlen

  ndryshe duhet te investosh, por me pare lexo ne forumin e tyre strategjit si ti menaxhosh referusit (RR) (RENTET REFERALS), pasi perseri mund te humbesh investimin e bere, faqia eshte e vjeter dhe ka kohe qe paguan, por askush nuk mund te te siguroje se per sa kohe do te vazhdoje te paguaje,

  nqs ke ngermend te fillosh si standart member dhe te ndertosh llogarine pa asnje investim, mos u lodh kot
  kam mbi nje vit qe merem dhe nuk jam asgjekundi edhe pse kam investuar mbi +$20

  gjith te mirat
   
 17. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  po mir un e bleva nje referent 1.40 tash i kam aty e ato punojn automatik a duhet me ba diqka ?
   
 18. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  strategjia me e mir ne neobux eshte qe me be sa me shum referala meqira me ble
   
 19. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  une kam punuar 1 vjet dhe vetem humbje kohe ka qen as gje fitim skam pas me mir mos e provo
   
 20. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  neobux eshte nderfaqe me te mira dhe pagesat i bene shpejt, po duhet investu pak fillimi psh. 20$ e ki100 referals mi ble me qira ,i ben 1000 dhe e ki paketen golden , pas 1 viti, merr shumtmdha parash
   

Shpërndaje faqen

Loading...