1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka PopAds reklama adult?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 21 Qershor 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Un kam 2 accounte insta/,snap e cilat kan super aktivitet dhe shumica aktivitetit jan mashkull. Un desha te krijoj 1 website per foto e video adult, dhe desha te pys a ka reklama adult ne popads.net per ato qe e kan perdorur kte kompani? Dhe cfare kompani tjeter me sugjeroni pr adult ads!?.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di a ka reklama adult apo jo, por di qe instagrami nuk e lejon nje website te lidhur me popads
   
 3. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me sa e pash en ni postim tjeter adsterra kish adult ads
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  njejt si popads vetem se ka me teper opsione si banner video ads etj.
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...