1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ka ndonje Script per Html Anti Copier

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga G4SHI, 10 Qershor 2020.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje a ka ndonje Script per html
  per anti/copy nga HTTRACK ose nga disa programe tjera ?


   
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Smund te besh asgje nqs dikush qe din me punu me developer tools ose me software qe po thu ti, kan me ta marr html code
  nqs nuk don qe useri bazik te mos marre textin thjesht shto ket css ke teksti
  user-select: none;
   
  G4SHI dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...