1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ka ndonje qe luan Slotomania?

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga tonkeri, 27 Tetor 2018.

Tags:
 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje... a ka ndonje antar nga grupi qe luan slotomania nese po le te lajmrohen ndoshta shkembejm ndonje cards apo ndonje ide....
   
 2. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...