1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka ndonje menyre per te postuar automatikisht ne funpage?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rebelisistemit, 3 Prill 2016.

 1. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje!

  A ka ndonje menyre per te postuar automatikisht foto, gif ose video ne funpage? Do te ishte nje menyre shume e mire dhe e lehte per te ritur reachin e faqeve
   

Shpërndaje faqen

Loading...