1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka ndonje menyre per te marre username-n qe dua ne instagram?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ajaxboost, 23 Korrik 2020.

 1. Ajaxboost

  Ajaxboost Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Personi i cili e ka zene kete username eshte aktiv njehere ne kaq kohe, por fatkeqesisht refuzoi ta ndryshonte username edhe ne rast se une do e paguaja. Postimet qe ai hedh jane te papershtatshme dhe mendoj se mund te raportohej fare lehte. Megjithate, jam ne dijeni qe edhe ne rast se account i tij mbyllet, perseri une nuk do te mund te jem ne gjendje te marr username qe ai ka pasur. Cfare mund te bej?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  vetem nese aj ta jep username perndryshe ska mundsi tjera veq nese ki najkon ne staff te instagram
   

Shpërndaje faqen

Loading...