1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka ndonje kurs apo trainim ne gjakov apo prishtin qe meson per web dev(javascript,angular,vue etj)

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga mali07, 10 Dhjetor 2019.

 1. mali07

  mali07 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam deshire te mesoj front end web dev dhe deshiroj te gjej ndonje kurs(jo online) te me ndihmoj, nese keni ndonje sygjerim ju lutem me tregon.

  Faleminderit.
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,426
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  163
  mali07 dhe bofy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...