1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka ndonjë program që editon DEMO?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga miraxh, 16 Mars 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  A ka ndonje program qe editon DEMO't e CS:GO pa hyre fare ne loje?

  Keto jane filet e DEMO's: FOTO
   

Shpërndaje faqen

Loading...