1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka naje deep freeze per windows 10

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetonimat, 23 Dhjetor 2015.

 1. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ka mundsi me ja ngjit windows 10 deep freeze , se une per veti e kam windowsin 8.1 ama me kan ardhe me kalue ne windows 10 e sjam ka e di se a ka deep freeze per këte verzion ok pres pergjigje.
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  ky deep freeze ka bo upgrade dhe e supporton windows 10.
  Code:
  http://www.faronics.com/en-uk/products/deep-freeze/standard/
  per me teper
  Code:
  http://faronics.kayako.com/News/NewsItem/View/110/deep-freeze-830-standard-released
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...