1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka naj program mi rikthy t'dhanat e fshira ne USB?!

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Atdhe Mujaj, 14 Shkurt 2017.

 1. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka naj program mi rikthy t'dhanat e fshira ne USB?!
   
 2. ErViCoorpotech

  ErViCoorpotech Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a je munduar me recuva.it
   
 3. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po me recuva edhe me Easy US kom provo po do fajlla mi ka kthy e disa jo. Ata qe ki mi ka kthy gjysma jane te korruptuar dhe nuk po kom qasje ne to.
   
 4. Linux

  Linux Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
 5. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. ErViCoorpotech

  ErViCoorpotech Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  cfare lloj formati jane
  rar..exe ?
   
 7. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  excel 2010 (.xlsx)
   
 8. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,121
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  128
 9. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  minitool power data recovery
   
 10. Sickk.

  Sickk. Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk ka program qe i kthen qind per qind
   
  Irfan Beluli pëlqen postimin.
 11. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ka programa por jo 100% se ka plot fajlla qe korrutohen e nuk funksionojne pas kthimit
   
 12. koloslena

  koloslena Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hyr tek usb shtyp pikes . ne tastier dhe enter do kthehen shume fajla te fshire
   
 13. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  228
  Unë problemin e ngjashëm e kam zgjidhur përmes File Scavenger.
  Është shumë efikas, provo se nuk humbni asgjë.
  Përshëndetje.
   
 14. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  447
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  A është free ky app?
   
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,163
  Pëlqimet:
  1,525
  Pikë nga trofetë:
  243
  provoje
  Code:
  http://www.quetek.com/prod02.htm
   
 16. datagroove

  datagroove Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...