1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka naj menyr se si me hec icloud ne setings

Tema tek 'iOS' e hapur nga besarti123, 12 Nëntor 2017.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje ekam ne setings ni icloud esht me hotmail.de kerkun hiq sun pe baj hall as ne mail ska te segjistrume addd se me mail kthehet amo ska kerkun add perveq ne icloud punon mir kshtu po ne icloud e ka ka ndonje menyr per me hek ?
   
 2. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  . Ne fillim hap 1 icloud te ri..pastaj shko te account and password kliko aty ke acc icloud dil nga ajo ekzistuesja dhe ve icloud e ri..fotot q ke pas te icloud tj hiqen dhe notes a ca ke pas..
   
 3. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  njeri a ka mundesi ne privat me fol
   
 4. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din se qysh me hek ni icloud me ba delete ne setings Armi a
   
 5. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Thjesht kliko te exit dhe mbyllet ai icloud..Po. Pastaj duhet te vendosesh 1 adres icloud tj
   
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Duhet pak dhe passwordi.
   
 7. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  me qita amuj me ba diqka
   
 8. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me iOS 11.1.1 del direkt exit Po kur kliko te icloud nqs se ke pas te hapur m perpara duhet vendos pass (kur ke vendos email Po u ke bo skip kur tka kerku pass)
   
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Tregoma email qysh e ki ne at icloud ndoshta mundem me te ndihmu
   
 10. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  iphone o 4s punon super burr shum i ri o dhe sun poja heki qit adres me qi ekam provu 2 her mo jo se thash pe qoj deri te bllokumi punon shum mir
   

Shpërndaje faqen

Loading...