1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë A ka mundësi të më fshihet profili?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga olsi26431, 19 Nëntor 2020.

 1. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Drejtuar administratorëve të forumit. E shof që forumi dita ditës ka rrëshkit në një lloj papërgjegjshmërie dhe arrogance nga ana e moderatorëve. E padurushme sjellja e dikujt që fshin pa pyt ate që mendja e tij e ngushtë e percepton si "Jasht Teme". U bo e disata herë që ndodh ky problem! I kam kthyer përgjigje shum antarëve edhe në 2 të notës në pyetje që skishin lidhje me temën, por duke mendu se ai që pyt ka i hall dhe nqs dimë diçka ta nimojm, tek e fundit forumi për kte shërben "rrahje mendimesh" qofshin edhe të ndryshme.
  Nejse, u zgjata. Nqs nuk osht e mundur fshirja fare e llogarisë, atëherë çfarë duhet me bo me e çaktivizu si profil? Nuk mund të qëndroj në nji forum që moderohet nga arrogantë, që mendojn se të kon në dor jetë duke të fshi postimet vend e pa vend.
   
  tupac.al, Universal, M.L dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. besard_th

  besard_th Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume e drejte! Bravo
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Forumi ka 3-4 vite te fundit qe eshte degraduar jasht mase, askush nuk ndimon per asgje, rall her diqka tema te lehta qe krijohen nga amateret, si psh si te qelim facebook, perndryshe diqka me teper nuk ndihmon askush.
   
  Leon Haziri dhe besard_th pëlqejnë postimin.
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  813
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  73
  Duro edhe pak jaran haah se ja bojm qaren edhe pak
   
 5. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Me mire eshte ta besh nje ankese me specifike si psh per ke po ankohesh, per qfare, cila teme, shtoje disa screen.
  E jo te te fshihet useri se pergjigja e mundshme qe do ta marresh eshte bej log out forumit.
  Pse duhet ti ta lesh forumin nqf ske thyer rregull.. mendoje njeher.. shumica te dojne ktu.
  Keta jane adminat e Itshqp @Fannol Gashi @VaLoN @boom3rang
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kur do e bejme bashke ate forum qe aq shum kemi fol n'kafe? :p
   
  besard_th pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...