1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ka dikush kanale falas iptv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga fatlumi, 8 Tetor 2019.

 1. fatlumi

  fatlumi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  A ka dikush naj list falas ose naj ide ku me gjet dicka falas se ska mundsi me pagu mundem mja dhan edhe mac adres...ju fskiminderit per ndihmen tuaj
   
 2. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qe ka najkush e kisha mar edhe une
   
 3. Laurent

  Laurent Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  28
  Lista falas sbesoj se ka ne qarkullim , dhe listat qe jan premium me leke po kane probleme .
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,003
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  futu ne grupe ne facebook aty gjen lista sa te duash free
   
 5. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Iptv kosova group
  Kerkoje ne fb ke plot
   

Shpërndaje faqen

Loading...