1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju kan bo paid t’dhjetorit n’instant ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NANO, 20 Janar 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mu me interesoj te di, nese dalin On Hold a don te thot kjo qe perfundimisht nuk merr pagesen ..
   
 2. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me shum gjasa po.
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kam ndegju qe edhe nese dalin on hold nuk don te thot qe sun i merr , ate deshta me dit dikush nga pervoja, se edhe un jam me shum i bindur qe ska pagese.
   
 4. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tek un jane bo PAID sot, @DailyTeCh kontrollo mos t'i kan bo edhe ty PAID pas ON HOLD!
  Mu personalisht mi kan qit edhe $120 bonus ne kete muaj, besoj se edhe juve ju kan dhan bonuse shkaku gjendjes!
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  I kishe edhe ti on hold apo i kishe pending
   
 6. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te une edhe pending edhe on hold i kish br paid por bonnus skish pas te une
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 7. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te une dulen edhe banke sot te facebookut
   
 8. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une qe 5 muj i kam on hold
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ja ke ndrru paymentin
   
 10. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mbrëmë u bënë Paid, nuk e di nëse janë bankë sot apo jo sepse nuk kam kontrolluar
   
 11. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po nga payoneer ne paypal.
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kur ke ndru payment nga payoneer ne paypal a ti ka kry edhe pagesat qe mbetarua on hold apo vetem te muajit fundit
   
 13. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  on Hold i kam qe sa muj po edhe pse ja kum ndrru menyren e pagesave nuk ka ndrru kurgjo.
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nje update ksaj teme.. ju kan be pagesat apo ne pritje i keni akoma..
   
 15. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Në pritje...
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Edhe sot ne pritje..
   
 17. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  420
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provoni me paypal jan tu marr pagesa njerzia o vllazni
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 18. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo jan bërë paid që në mëngjes sot
   
 19. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  po mire, jo te un hala ne pritje jan pending..
   
  olsi26431 pëlqen postimin.
 20. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  @DailyTeCh arrite ta zgjidhësh problemin e "on hold" të para disa muajve?
   

Shpërndaje faqen

Loading...