1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju kan bo paid t’dhjetorit n’instant ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NANO, 20 Janar 2020.

 1. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  po ka rreth 30 minuta që u bë PAID
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshte te ju pyes ne lidhje pagesat, sot paskan dal On hold, kam ndegju qe nese dalin On hold kjo pages nuk behet apo jam gabim, apo kur behen gati per pages dalin On hold se deri sot ishin pending..
   
 4. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pending janë akoma, shiko mos ke ndryshu diçka në payment.
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo nuk kam prek asgje, ashtu e kam payment ka 2 vite, po kam pauzu 1 vjet me IA, e nuk e disha kur behen pagesat a nga pending e del on hold deri te behet pagesa.
   
 6. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sdi çfar me thënë, sot po i shoh prap dhe janë pending
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Me cfar payment e ke,qysh e ke rregullu ket qe po thon Tax ID... Qe ta rregulloj per muajin tjetr te mos i rrezikoj edhe fitimet e keti muaji.
   
 8. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tax ID kam pas vënë numrin e liçensës kur kam pasur dikur një internet caffe, nuk është aktive por ate vura se skisha tjetër, dhe nuk e kam lëvizur më, po bën 4 vite
   
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fitimet qe jane me te vjetra se ky muaji paraprak rrine ON HOLD nese dojne facebook i bene Pending kurse muajin e fundit dalin
   
 10. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh djem , faqen en facebook e kom eligble per monetization po deshta mju pyt amuj ja lon country Kosovo e aty te banka me shkru raifaiisen banken e kosoves , a ma pranon ?
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  D.m.th On Hold nuk esht problem qe kan dal dje, se dikush thot nese dalin ON HOLD nuk te paguan facebook..
   
 12. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Çfar tdhanash ke perdor edhe çfar shteti?
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  USA Payoneer
   
 14. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qe tre muj rresht paret jan tuj dal On Hold, kshtu qe mvjen keq. Nese bon me dit, a osht shuma ner 1k dollar apo mbi?
   
 15. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Eshte mbi esht nje shum kogja e madhe, po si duket po mbeten mbrenda nuk do ti marrim..
   
 16. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  ON HOLD nese vazhdon me teper se 2 muaj i shkrun support ti qesin , nese dyshojne menyren e fitimit ateher eshte tjeter problem ,
   
 17. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pagesat i mari ne Raiffeisen ne kosove
   
 18. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,843
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  83
  Un nuk kam perdor asnje trick si bejn shumica kliko ne rekalme.. un punojn normal , sme ka ndodh mos mem be pagesa po ksaj here nuk di pse dolen on hold, a ndodh dikujt me ju be pagesa edhe pse i del on hold sepse dikush tha ska lidhje pse del on hold pagesen ta bejne dikush thot ska shanse .. neyse si do qofte ne s`kemi ndor sen qysh do FB ja ben me ne..
   
 19. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po funksionon ende instanti me bank te kosoves vlla a? qe sa e ke lidh vlla at instant me bank tks nese kish bo me na tregu se mu personalisht sma ka qit paymentin ne ks.
   
 20. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk ka lidhje pse nuk del ju kam shkru support 4 dite kem pas komunikime mi kerkuan te dhenat e bankes isha banke mora dokumentin e vulosur tani te payout e kam kosovo me banke raiffeisen , ata vet e kan rregullue,
   

Shpërndaje faqen

Loading...