1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju ka hek nej kujt limiti ne paypal mbas 6-7 muje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 28 Qershor 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  A ju ka ndodh nej antari me ju hek limiti mbas 6-7 muje ?
   
 2. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo nuk tu hjeket vetem nese ke pare mas 180 ditve munesh me ibtransferu n konto.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ate e di , po kam ndegju raste edhe ketu ne forum qe prap ju ka kthy llogaria normalitetit se mbas 6 muajve skan gjet ndonje shkelje .
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,677
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  208
  nese t`thojn "You won't be able to use paypal anymore" ose "You won't be able to do business with us" aj vendim esht perfundimtar dhe mos u lodh kot me i shkru support.

  Nese nuk t`thojn at`her ka mundsi me hek limitin vec se duhesh me prit afatin 6 mujor apo sedi varet sa e ki ti, edhe me i shkru support cfar hapash me ndjek qe me hek limitin.
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  869
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  po me eshte kthy mua, mu bo limited, pastaj terhoqa leket pas 6 muajsh, dhe mora ne telefon paypalin dhe me than qe nuk lejohesh me te perdoresh paypal, por kur u futa nje dit pashe qe cdo gje ishte kthy ok, e kam pas paypalin 2013 ose 2012, dhe mu kthye aktiv
   
  getrich pëlqen postimin.
 6. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a mundem me ble online nese e kam Paypal limited , se po deshiroj me ble nje LLC tek delawareinc.com , pra a mundem me ble onlin me paypal limited.
   
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,677
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  208
  Jo. Me aq info dhe me aq sa kam pa un kur paypal ta bon limited accountin gjeja e par qe te ndalojn esht blerja/shitja pra marrja/dergimi i pareve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...