1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju ka hek nej kujt limiti ne paypal mbas 6-7 muje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 28 Qershor 2020.

1. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,035
    Pëlqimet:
    254
    Pikë nga trofetë:
    163
    A ju ka ndodh nej antari me ju hek limiti mbas 6-7 muje ?

2. OmeRfrom02

OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

Postimet:
    244
    Pëlqimet:
    49
    Pikë nga trofetë:
    38
    Jo nuk tu hjeket vetem nese ke pare mas 180 ditve munesh me ibtransferu n konto.

3. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,035
    Pëlqimet:
    254
    Pikë nga trofetë:
    163
    Ate e di , po kam ndegju raste edhe ketu ne forum qe prap ju ka kthy llogaria normalitetit se mbas 6 muajve skan gjet ndonje shkelje .

4. Jãşhť'Sşeriĕ

Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,677
    Pëlqimet:
    514
    Pikë nga trofetë:
    208
    nese t`thojn "You won't be able to use paypal anymore" ose "You won't be able to do business with us" aj vendim esht perfundimtar dhe mos u lodh kot me i shkru support.

Nese nuk t`thojn at`her ka mundsi me hek limitin vec se duhesh me prit afatin 6 mujor apo sedi varet sa e ki ti, edhe me i shkru support cfar hapash me ndjek qe me hek limitin.

5. clusterphys

clusterphys Anëtar i Njohur

Postimet:
    869
    Pëlqimet:
    262
    Pikë nga trofetë:
    93
    po me eshte kthy mua, mu bo limited, pastaj terhoqa leket pas 6 muajsh, dhe mora ne telefon paypalin dhe me than qe nuk lejohesh me te perdoresh paypal, por kur u futa nje dit pashe qe cdo gje ishte kthy ok, e kam pas paypalin 2013 ose 2012, dhe mu kthye aktiv

getrich pëlqen postimin.
  6. royal32

royal32 Anëtar

Postimet:
    33
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pershendetje a mundem me ble online nese e kam Paypal limited , se po deshiroj me ble nje LLC tek delawareinc.com , pra a mundem me ble onlin me paypal limited.

7. Jãşhť'Sşeriĕ

Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,677
    Pëlqimet:
    514
    Pikë nga trofetë:
    208
    Jo. Me aq info dhe me aq sa kam pa un kur paypal ta bon limited accountin gjeja e par qe te ndalojn esht blerja/shitja pra marrja/dergimi i pareve.

Shpërndaje faqen

Loading...