1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju gjet problemi 0 reach ne poste

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Memeti Basri, 17 Prill 2019.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  si i kam bere 7 dit me eshte kthyer reach disa thojn 7 dit ose 1 muaj mesa duket hera e par 7 dit e dyta 1 muaj e njejta gje si clickbait i linkav 0 reach
   
 2. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  ku e di mu spo me kthehet hiq qashtu rin as 0.5 % spo e shohin , a thua bojn problem keto kur i ben share ne group apo ne faqe tjeter , mos eshte e ndalume per shkak te atyre postimeve qka i kom bo share
   
 3. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mu me eshte kthy reachi pas 4 dite, kom postu 7 dit pa problem me reach super pa linqe pa kurgjo, prap mu ndal qe 2 dit.
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  306
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe pse i kam lan fanpage moti, por po ju garantoj qe krejt eshte contenti ai qe ju bllokon reachin.

  Material i vjedhur, material clickbait, foto thumbnail e vjedhur etj etj..

  Duket e teper ama FB kshtu funksionon kohet e fundit.
   
 5. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Videot un i blej me licens nga ViralHog (150$), clickbait nuk postoj, linqe jo, e as fraza tag your friends, lol etc.
  Page quality - no violations, monetization osht ON, tek page appeal ska kurfar blloki, perveq nese sistemi i ri i identifikon postet si NEWS edhe me kta po kan problem shum faqe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...