1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ju gjet problemi 0 reach ne poste

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Memeti Basri, 17 Prill 2019.

1. Albozr

Albozr Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,204
    Pëlqimet:
    226
    Pikë nga trofetë:
    93
    si i kam bere 7 dit me eshte kthyer reach disa thojn 7 dit ose 1 muaj mesa duket hera e par 7 dit e dyta 1 muaj e njejta gje si clickbait i linkav 0 reach

2. suadcara

suadcara Anëtar Fillestar

Postimet:
    62
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    21
    ku e di mu spo me kthehet hiq qashtu rin as 0.5 % spo e shohin , a thua bojn problem keto kur i ben share ne group apo ne faqe tjeter , mos eshte e ndalume per shkak te atyre postimeve qka i kom bo share

3. Nickmd

Nickmd Anëtar Fillestar

Postimet:
    58
    Pëlqimet:
    6
    Pikë nga trofetë:
    33
    Mu me eshte kthy reachi pas 4 dite, kom postu 7 dit pa problem me reach super pa linqe pa kurgjo, prap mu ndal qe 2 dit.

4. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    114
    Pëlqimet:
    20
    Pikë nga trofetë:
    18
    Edhe pse i kam lan fanpage moti, por po ju garantoj qe krejt eshte contenti ai qe ju bllokon reachin.

Material i vjedhur, material clickbait, foto thumbnail e vjedhur etj etj..

Duket e teper ama FB kshtu funksionon kohet e fundit.

5. Nickmd

Nickmd Anëtar Fillestar

Postimet:
    58
    Pëlqimet:
    6
    Pikë nga trofetë:
    33
    Videot un i blej me licens nga ViralHog (150$), clickbait nuk postoj, linqe jo, e as fraza tag your friends, lol etc.
    Page quality - no violations, monetization osht ON, tek page appeal ska kurfar blloki, perveq nese sistemi i ri i identifikon postet si NEWS edhe me kta po kan problem shum faqe.

Shpërndaje faqen

Loading...