1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A jane te verteta keto statistika? [SimilarWeb]

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 18 Nëntor 2022.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  932
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Sapo analizova Filma24 tek SimilarWeb dhe shfaqi keto statistika:
  HTML:
  https://prnt.sc/prPEOUfDPWtU
  [​IMG]
  A jane te verteta keto statistika mujore nga nje faqe shqiptare?
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 2. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mendoj se deri diku jane te sakta.
  Ne Semrush psh del qe kane gati 1m vizita organike ne muaj.
  Per t'u habit qe ka kaq shume vizita ne nje kohe kur pretendojme qe te gjithe dime anglisht tashme.
  Nese kjo do ishte e vertete filmat do i shikonin ne faqe shume me te hajrit se kjo.
  Si prsh https://europix-hd.net/.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,314
  Pëlqimet:
  1,010
  Pikë nga trofetë:
  193
  Te verteta jan tek semrush , sepse perdorin API direkt nga Google Analytics etj.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...