1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ja vlen te behet...

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Coxoma, 27 Maj 2022.

 1. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh, pata deshir te keshillohem me ju ne forum dhe ti marr mendimet e juaja.
  çfar mendimi keni qe te nej nje seri video ne lidhje me programimin HTML edhe CSS si per fillim nivel bazik e pastaj te shohim?

  Flm per mirkuptim
   
  bstermasi1 dhe gento pëlqejnë postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  Forumi ka mar kthese vetem se si te behesh milioner..
   
  beyourself pëlqen postimin.
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  nese mendon te krijosh video per te mesuar HTML DHE CCS un mendojnse esht ide shum e mir , un pervete kam ble shum video kurse sesi te mespj html , por gjith jan cop cop
   
  Coxoma pëlqen postimin.
 4. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Këtu e ke videon e parë nëse je i inetresuar për ta ndjekur.

   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  160
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ja vlen shume se ne pergjithesi nuk ka shume video ne gjuhen shqipe rreth programimit apo zhvillimit te webit ne Youtube.
   

Shpërndaje faqen

Loading...