1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur A ja vlen me u merr me NeoBux?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga vansk0, 24 Maj 2017.

 1. vansk0

  vansk0 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Deshta me dit nqs najkush prej juve e ka perdor neobux edhe nese ka shpenzu kohe t'madhe me to a ja ka vlejt me u merr me ket web. Faleminderit paraprakisht
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by phoenix, 24 Maj 2017
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  nuk ta sygjeroj sa kam pa une reviews kan than qe referrals qe i blen aty jon bots, po edhe nese jon real per mendimin tim sja vlen me hup koh se KOHA OSHT E SHTREJT, mso per adsense apo diqka t ngjajshme krijo nje web investo pak sa me pas ca fitime, dikur tani senet bin nven tvet
   
 4. vansk0

  vansk0 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit adsense di ama pom mungon idea.Sa i perket neobux po pres edhe 1 mendim tjeter nese kundershton po e la krejt faleminderit.
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Un moti koh jam pas mirr me to kur u pas qel kjo faqe 2008-2009, amo kurr fitime skom pas ,scam eshte gjithqka qe thuhet se nashti edhe e ke pa ne forume qe shkrujn kan fitu , krejt scam osht hiq mos u lodh ski me pas fitime kurr.
   
 6. vansk0

  vansk0 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit, Por a ma sygjeron nje web tjeter mat mire se neobux qe me fillu si fillestar se kom koh se rri shume n'pc po spo di me qka u merr , Adsense u pata merr 1 koh kom pas plot suspended accounts edhe sjom merr mo . Faleminderit perseri per reply
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  Mos e hup kohen se kurgjo ska pa punu , mos i kqyr do faqe si neobux qe thon fiton pa u mundu shum se bash qato jan qe rrejn per me t shty ty me punu me faqen e tyne.

  Edhe pse nuk di qfar aftsi ki un tkisha preferu me u marr me pare digjitale, adsense , shitje online.
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @phoenix lexo cfare do te thot SCAM.
  Neobux i kryen pagesat dhe pse paguan shume shume pak.
  Pra scam nuk eshte.
   
  -em- pëlqen postimin.
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jam marr me to kur jam kan fmij o shoki 14-15 vjet , e di shum mir qka fola.
   
 10. valmir kqiku

  valmir kqiku Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Si te mirrem ne Para Digjitale mund te naj japesh nje ide te lutem
   
 11. erdioonn

  erdioonn Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a ka marr ndonje pages dikush prej NeoBux ??
   
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pagese MERR por nuk ja vlen.
   
 13. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po ta them shkurt fare dhe qart.
  Pervec AdSense dhe network te ngjashem me te ASGJE tjeter nuk ja vlen. Mos e humb kohen tende kot me degjo mua. Esht thjesht nje humbje shum e madhe kohe qe te cilen me mire e perdor per te nisur nje web nga 0 me seo, dhe te pakten e di qe mund te kesh sukses, ose mund te deshtosh. Gjithsesi koha ste iken dem se meson nga kjo. Mos u merr me webe te atij kuadri.

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
  phoenix pëlqen postimin.
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ja ke fut kot.
  Ka shume menyra te tjera nuk jane vetem reklamat.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 15. erdioonn

  erdioonn Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa keni mundur ne jav psh me u pegu per kete nese ka marr pages dikush saa per jav??
   
 16. erdioonn

  erdioonn Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a osht qdo click 1cent a qka o ka bohett?? 0.078 tana dikun 7.80
   
 17. kristjanmarashi

  kristjanmarashi Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Per mendimin tim harxhon kohen kot me neobux sepse paguan shum pak

  Sent from my X5 using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...