1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ja vlen me investu 10k euro ne Etherum classic

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga phoenix, 24 Korrik 2018.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pershendetje

  Jam shum i interesum me investu ne etherum classic ket shum 10k pasi tash eshte edhe trendi i rritjes se coinsav poashtu edhe ky coin po pritet me hy ne coinbase dhe besoj ka me pas pump tmadhe.

  Po deshta me dit edhe mendimin e antarve ktu ose dikujt qe ka me shum info rreth etherum classic se a ja vlen me investu ne ksi shume dhe ne ket koh a jo?

  Faleminderit
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Besoj se eshte nje cmimi i mire si ne USD ashtu dhe ne BTC. Por qe personalisht do zgjidhja coin te tjere, specifikisht ato ku kam investuar qe te ule average cost...
  Por perseri ETC nuk eshte nje zgjidhje e keqe.
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar coins ?
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  ADA, IOTA, 0x, SC, Steem, Strat, Kin.
   
 5. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Si blockchain etc e ka humbur betejen me eth prej fillimit.Nuk shikoj ndonje interes ne kete coin.Le te themi se duhet te krjoi nje token erc20 qe eshte me baziku ,ke do zgjedh eth apo etc?Pyetja eshte retorike dhe ska nevoj per pergjigje.Plus qe ne eth jane bere shume permirsime ne kod gje qe nuk ka ndodhur me etc.

  Por le te flasim per cemimi.Ajo qe thua ti qe kur te listohet ne coinbase ka per te patur nje pump un se besoj sepse ky lajm ka 1 muaj mos me shum qe ka dal dhe pumpin e pati kur doli lajmi.Gjithasht si e mendon ti e mendojne dhe shume te tjere dhe kan blere dhe do blejn etc para listimit.Un besoj se mund te kete nje ritje kur te listohet por jo ndonje gje kushedi 10%-15% 2-3 dite me pas do stabilizohet.

  Une do te sygjeroja ato 10k mos ti investoje ne 1 coin por ta balancoje portofolin.

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
  Mr.Gh0$T dhe phoenix pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...