1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ja vlen me ble kete Llaptop ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BurimBushi, 13 Qershor 2018.

 1. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...