1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje a ja vlen me ble ket resiver ne aliexpres

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga becki89, 4 Nëntor 2015.

 1. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,569
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ja vlen me qmim 27.35
   
 3. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje, une e kam pasur nje nga keta boxet android eshte paisje android qe e lidh me tv, dhe pastaj mundesh me shkakru aplikacione ne android per me shiku tv e aplikacione tjera, mua nuk me eshte nevoitur dhe e kam kthyer brenda javes, une ekam blere ne shitore dhe jo ne aliexpres mirpo nuk e di nese do mundesh me e shfrytezu duke e perdorur, vec nese ka ndonje app te mire per te shikuar programe televizive ateher ia vlen.
   
 4. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm per pergjigjet , e kom nje dyshim kta app qe i kem ne smartfonat ton android ne telefon e qesin kualitetin e mir por ne ket box nese e mar nuk besoj qe eshte kualiteti i mir pasi eshte ekrani i tv jo i tel,,,
   
 5. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne TV smundet me te dal kualiteti i mire pasi qe hapet ne nje madhesi shume me te madhe, vec nese perdor ndonje link per iptv mirpo problem te gjinden pa pagesa.
   
 6. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ne kosov a ka naj dyqan ku mundesh me ble qet paisje
   

Shpërndaje faqen

Loading...