1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje a ja vlen me ble ket resiver ne aliexpres

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga becki89, 4 Nëntor 2015.

1. becki89

becki89 Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
  2. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,549
    Pëlqimet:
    636
    Pikë nga trofetë:
    243
    Po ja vlen me qmim 27.35

3. sg1

sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

Postimet:
    4,636
    Pëlqimet:
    953
    Pikë nga trofetë:
    343
    Pershendetje, une e kam pasur nje nga keta boxet android eshte paisje android qe e lidh me tv, dhe pastaj mundesh me shkakru aplikacione ne android per me shiku tv e aplikacione tjera, mua nuk me eshte nevoitur dhe e kam kthyer brenda javes, une ekam blere ne shitore dhe jo ne aliexpres mirpo nuk e di nese do mundesh me e shfrytezu duke e perdorur, vec nese ka ndonje app te mire per te shikuar programe televizive ateher ia vlen.

4. becki89

becki89 Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    flm per pergjigjet , e kom nje dyshim kta app qe i kem ne smartfonat ton android ne telefon e qesin kualitetin e mir por ne ket box nese e mar nuk besoj qe eshte kualiteti i mir pasi eshte ekrani i tv jo i tel,,,

5. sg1

sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

Postimet:
    4,636
    Pëlqimet:
    953
    Pikë nga trofetë:
    343
    Ne TV smundet me te dal kualiteti i mire pasi qe hapet ne nje madhesi shume me te madhe, vec nese perdor ndonje link per iptv mirpo problem te gjinden pa pagesa.

6. ingjeksion

ingjeksion Anëtar i Njohur

Postimet:
    506
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    48
    Ne kosov a ka naj dyqan ku mundesh me ble qet paisje

Shpërndaje faqen

Loading...