1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ja vlen ky çmim per qet llaptop?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Leon Haziri, 21 Prill 2020.

 1. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Laptop i ri Lenovo dual gjenerata e 6
  4GB Ram
  500GB HDD
  Ekranin 14 Inches HD
  Intel HD Graphics
  Kamer mikrofon
  1 vit garancion
  Çmimi 200 Euro.
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  nuk e di per qfare pune te duhet , por me programet e fundit kisha rekomandu se paku te kete 8 Gb ram , Hdd SSD ,

  Nese eshte gjenerates 6 nuk eshte shtrejt, shtoja ram +4 dhe hdd merrja SSD
   
  @science dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...