1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë A ja vlen kursi Programming from Scratch - SDA Albania

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Armi, 23 Nëntor 2021.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tani me rastin e festave ka 600€ ulje secili kurs python dhe java . A ja vle te ndjekesh nje kurs te tille te kjo akademi?
   

Shpërndaje faqen

Loading...