1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur A ja vlen kjo faqe per 600€

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Klajdi, 10 Qershor 2019.

 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Best Answer:
  Post #2 by GameOver, 10 Qershor 2019
 3. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Per menimin tem jo shtrejt osht 600 euro per kit fanpage.
   
  Leon Haziri dhe Mr.Klajdi pëlqejnë postimin.
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum shtrejt..
   
  Leon Haziri dhe Mr.Klajdi pëlqejnë postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  58k 600euro shume shtrejt osht edhe pse faqev shqip ju ka hyp shume qmimi qitasht po 58k e vogel osht per 600$ aq ma pak nuk paska aktivitet hiq 40-50 likes n'post
   
  Leon Haziri dhe Mr.Klajdi pëlqejnë postimin.
 6. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa vlen kjo per mendimin tend
   
 7. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une dua te bej nje investim diku tek 1000€ per ndonje faqe te mire por spo di ku
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Me 1000euro ben boost ne facebook ske nevoje me ble prej askujt :)
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 9. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per mendimin tem me ket aktivitet sa e pash une 40-50 likes po foli tash per veti 100-150euro ma shume se kisha pagu.
   
  Leon Haziri dhe Jãşhť'Sşeriĕ pëlqejnë postimin.
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  300 euro mere aq vlen.
   
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
 12. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundesh mem tregu nese din qka mundesh me bo me nje ig top usa 5.1 followersa?
   
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ske se si te fitosh .. vetem duke duke shitur gjera si rroba etj po sja vlen... Coje te pakten 10k dhe mund te vendosesh linqe ne story swipe up...gjithashtu mund te fitosh dhe duke promovuar faqe te tjera...
   
  enneaa dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 14. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  mos investo kot, te sygjeroj hap faqe ne instagram se ja vlen mashum .
   

Shpërndaje faqen

Loading...