1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj A ia vlen te hapësh youtube me views shqiptar?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Leo205, 6 Maj 2020.

 1. Leo205

  Leo205 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk e di nese ia vlen qe 1 kanal youtube ta bej monetize ia vlen apo jo
   
 2. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per mendimin tem jo po flas prej prevojes tem
   
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Harroje ate pune, duhet marketing I madh qe te fitosh audience, cilesi ne video, konkurence e frikshme
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  ore ti vazhdo se audienca edhe fitohet vete nqs ben videot e tua edhe ke cilesi ne video.

  disa te forumit me thane se nuk ja vlen, por mendoj qe e kane gabim...
   
  Leo205 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...