1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A i ka ndodhur dikujt ky problem?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga olsi26431, 3 Qershor 2020.

 1. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetje antarë të IT-SHQIP.

  Siç e shikoni edhe nga titulli, pyetja është, a i ka ndodhur dikujt tjetër ky problem "Unable to submit appeal." kur tentoj të apeloj tek linku për apel i monetizimit të faqes?

  Lexova në disa forume që kjo ndodh pasi është bërë disa herë APEL, por e çuditshja është se nuk kam apeluar asnjëherë për këtë faqe dhe nuk më lejon të apeloj vendimin e tyre!

  https://imgur.com/SUtbIaD
   
 2. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndejte, asnjëri këtu se ka hasur këtë problem?
   
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  kjo ndodh kur aplikimi jot nuk esht shikuar nga facebook support pra esht akoma pending dhe duhet t`presesh me mar pergjigje nga aplikimi i par smundesh me apliku prap deri sa tmaresh pergjigje.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos shkelja ka qene e rend ose per disa arsye dhe nuk te lejon te besh kerkes per apelim?
   
 5. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Skam bërë fare apelim.
  Jo lexova në forume të tjera që ishte një BUG i facebook, skam shkelje të rënda, skam asnjë violation, thjesht kësaj faqeje i iku monetizimi për arsye se nuk po postoja fare aty.
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  73
  Olso, mos u lodh per zgjidhje/informacion ketu se sdo e marresh ose dhe ne qofte dikush e di perton te shkruaje.
  It is a dead spot now.
   
  olsi26431 dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe mu ma hoqi monetizimin palidhje, skam as copyright asgje kushtet i kam plotesuar. Wtfff
   
  olsi26431 pëlqen postimin.
 8. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bimo, sigurisht kon edhe pun robt, unë vet nuk përtoj të shkruj për diçka që e di, forumi duhet të funksionojë edhe për këto tema ndihme.

  Unë e di arsyen sepse ma ka heq monetizimin, të them të drejtën kisha më shumë se 6 muaj që nuk postoja, për shkak se kisha faqe tjetër që më sillte goxha fitime, dhe ja pata var ksaj, dhe shkaku ka qënë jo-aktiviteti. Në komentet që kam lexuar në forume, disa thonë është bug, disa thonë mungesa e suportit në njerëz. Të presim mbase pas një azhornimi të ri të FB.
   
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mu me del not eligible a di si ta rregulloje?
   
 10. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nëse të del Not Eligible, të thotë edhe pse e ka statusin të tillë kam përshtypjen
   

Shpërndaje faqen

Loading...