1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A hyjnë në punë faqet e vjetra?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 30 Korrik 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Kam 13 faqe fb te pa perdorura qe nga viti 2014 me nga 10 like & 50 like & 200 like & 300 like

  A kane ndonje vlere si faqe te vjetra qe jane?
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  momentalisht skam ide se kan vler, por mbaji mos i hjek, nuk po i dihet me kalimin e kohes po ndryshojn senet munen me pas vler 1 kohe
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  ok faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...