1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A funksionon PayPal ne Kosove?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga tonkeri, 15 Gusht 2013.

 1. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A mundesh me marr limited 2 her ne paypal apo vetem nje here ne te njejtin account?
   
 2. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje per te gjithe morra nje lajm per te gjith dropshippiperat shqiptar, lajm te mir. Kontaktova me Payoneerin dhe ishin duke punuar qe sa me shpejt ta shtojn payoneer direct payments Nga shopify dhe do e kemi shum te leht!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  une 2 her e kom marr limited , edhe prap e kom hek limitin !!
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ti kur ke marr limit bro mas 180 dite ta kan hek prap a , kur ta kan bo limited a nuk tu shfaqeke aj mesazhi qe llogaria jote osht limited po mbas 180 dite bllokohet dhe nuk mund ta perdoresh me
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo veq limited per disa gjera . Ma kan kerkuar ID karten ja kom dergu edhe ma kan zhbllokuar !

  Nuk ka shkuar aty qe per 180 dit , veq limited mos me mujt me me i transferu parat ne bank , limited mos me mujt me ble sen me PayPal e disa gjera tjera !
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  28
  ID nga Kosova apo nga Shqiperia je
   
 7. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  E A punon Skrill ne Kosove??
   
 8. Lati

  Lati Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Starcard a vendoset tek linc card, pastaj a duhet te presim te verifikohet me nje cod apo si eshte puna?Duhet te shkojme ne banke?Nese ka mundesi nje sqarim Faleminderit per mirekuptim,
   
 9. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kosova!
   
 10. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  nuk e kom iden , skom punuar asnjeher me Skrill !
   
 11. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qudi me ta pranu id e Kosoves vllaqko paske pas fat paska qen supporti agjenti i pire
   
 12. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Heren e par ma kan pranu Passaporten e Kosoves .
  Heren e dyt ma kan pranu Patent Shoferin se passaporten nuk guxova me ja dergu !

  Thjesht kom fol ne tel. me agjent edhe i kom than jam qytetar i shqiperis por jetoj ne kufi me Kosoven .

  Ma boni tha po ktu po e qet qe po e qel her ne Kosov her ne Shqiperi !
  Thash jetoj ne kufi me Kosoven , edhe jam pajisur me Pass te Kosoves .
  Thash edhe ISP e kemi te njejten , e ma shkurt tu ja pshtjell e hangri !

  Heren e dyt skom guxu me ja dergu Pass e Kosoves , po ja dergova Driver Licenses se aty pak me zor me kuptu , edhe aty funksjonoi !!

  Te hera e dyt skemi fol ne tel.. po thjesht permes PayPal aty kur ta bon limited qe ta qet me ja dergu ID !!
   
 13. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une boll kom shkru me support , jetoj n kufi e studioj n Al e krejta po badihava vallla , paske pas fat ti
   
  JetmirKs pëlqen postimin.
 14. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  ish kon mir me bo naj peticion ose mu mbledh si grup mi shkru supportit te paypal per me supporttu edhe kosoven ne paypal aty,
   
  bthaci pëlqen postimin.
 15. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa petecionet jan bo po si kan marr parasysh !
  Kom fol njeher me PayPal dhe me kan then qe te bankat e Kosoves osht problemi , ato duhet me lidh bashkpunim me ne d.m.th mu u lidh me PayPal bashkpunimi !

  Keshtu me ka thene PayPal !
   
 16. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe une dje i kum shkrujt sot ma kishin kthy mesazhin ja bonen qe nuk mujm me suportu kosoven per shkak disa ligjeve e ksi sene
   

Shpërndaje faqen

Loading...