1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur A eshte legale kjo faqe?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Poshnjari, 4 Nëntor 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
 2. Best Answer:
  Post #4 by boom3rang, 5 Nëntor 2019
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me shume mondesi rishitje
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
  Best Answer
  Si mundet qe dikush te shet produkte me cmime me te uleta se autori i produktit?!

  Kjo eshte sistem warez me i avancuar.

  Me siguri produktet i blejn me kredit karta te vjedhura, dhe i rishesin me cmime me te uleta...

  Une personalisht do te kisha menduar 3 here para se te skruaja te dhenat e mia personale ne keto lloj faqes te pa sigurta...
   
  Last edited: 5 Nëntor 2019
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ate mos e thuaj se unë kam blerë Windows XP dhe 7 profesional orgjinale dvd key me kosto gati 50-70€ më lirë nga ajo që shiste microsoft.
  Por ajo që unë doja të blija ishte nje plugins per wordpress por ka serial i cili lidhet me serverin e zhvilluesit për ta përditsuar. Dhe nuk e çfarë të bëj.
   
  aimilius pëlqen postimin.
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ishim duke biseduar per nje faqe te nivelit shum te ulet, larg Microsoft.
  Microsoft bashkpunon me shum kompani tjera qe edhe i japin free licencat e Windows nese blen produktet e tyre, kjo nuk eshte arsye qe me ju besu faqeve te nivelit te ulet.

  Faqen te cilen e ke cekur eshte regjistruar vetem pak me shum se 1 vit e gjysem.

  Megjithate un vetem mund te sugjeroj mos te blesh nga keto faqe, prap vendimin e merr vet personalisht, kuptohet edhe pasojat nga ndonje mashtrim i mundshem.

  klm.
   
  Last edited: 7 Nëntor 2019
  lojrafati pëlqen postimin.
 8. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  :rolleyes::eek::D:D:D:D:D
  Pyetje spektakolare!
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  :D:D:D
   
 10. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  E shpjegojne vete ata https://www.gpltimes.com/frequently-asked-questions/ : kane subscription dhe i rishesin. Kur, thuaj, WooThemes bejne update,
  keta e kopjojne atje dhe e vendosin ne faqen e tyre.
  Pra jo legale, ose jo dicka qe u pelqen companive qe krijojne plugins /themes. Eshte njesoj si tua shesish
  shokeve nje theme qe ti e ke blere.
   

Shpërndaje faqen

Loading...