1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A eshte e vertete se mund ta konfiguroj ADSENSE si shtetas Amerikan?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NikeZzy, 13 Shkurt 2018.

 1. NikeZzy

  NikeZzy Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne qoftese po, atehere di ndonjeri hapat perkates qe duhet te marr per ta aktivizuar adsensin si vendas amerikan?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,171
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  113
  kete si vendas amerikan spo e kuptoj mir
  mirpo apliko per ads adresen ja jep amerikane edhe aty do te vije pini edhe te aprovojn me lehte klm
   
 3. NikeZzy

  NikeZzy Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per kete e kisha fjalen, dm.m.th thjesht duhet te shenoj adress amerikane ne adsense dhe duhet qe te ma konfirmoje 1 person ku ndodhet ne kete adrese, sakte?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Aktiv

  Postimet:
  446
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  po
   
  Selim Korbi dhe NikeZzy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...