1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A egziston ndonje faqe qe ja vlen per me fitu para ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Armi, 15 Mars 2018.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  e di q ka shum postime te tilla po shumica pergjigjeve jan fitohet pak jo kshu e ashtu e jan kthyer ne diskutim e nuk e kan gjet zgjidhjen.flm nqs dini dhe e tregoni
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,194
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  113
  Tash ka menyra shume per me fitu ti se ki cek qysh amo po ti jap disa
  1.Google Adsense nqs ke website dhe traffic mundesh me fitu mir
  2.Instant article edhe kjo me ane te website dhe nqs ke mobile traffic dmth vizitor nga telefoni fiton dhe me kte mire
  3.Pastaj ke kompani qe paguajn me pak si popads adsclick media net e shum tjera mirpo qe sja vlen nqs ski shum vizitor ditor ne website
  4.Per me fitu pa website dmth qe se ki cek ti po don veq me fitu e ki edhe instagram dmth boje aktiv nje instagram zgjedh niche sport fashion a ku ta di un dhe boje aktive dhe fiton me reklamime dmth 1 reklamim te naj biznesi 10-20E ose edhe e shet ate llogari pasi ta bejsh hsum aktive
  5.Bon aktive Facebook fanpage dhe perdori per me marr vizitor dhe pastaj fito prej atyre qe ti kam cek me larte ose mundesh me shit fanpage
  ka edhe shum menyra tjera mirpo si ceka se ti sigurt je tu dasht me fitu me ane te websites
   
 3. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Menyra 1-2nuk jam marr ndonjeher e nuk e kam sh te qart cfar duhet te dish q te meresh e te fitosh..4-5 sa k follower duhet te kesh q te fillosh te kesh fitim? Fanpage kam pas deri n 100k po para sh kohesh e nuk esht q fitoja gj thjesht beja link status e aq..tani aktualisht sa k m duhet q te fitoj..Po menyr tjeter a di? Sh flm per pergjigjen
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  E ke me fanpage 100K?
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,194
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  113
  1-2 me keto fiton nqs ke website dmth sport.com ke website qet lajme per sportin ne gjuhen angleze me mire sepse nqs ke vizitor usa fiton me shum
  pra per me kriju website ke tema ne forum te shumta pasi te krijosh website dhe te bojsh disa vizitor ne web vjen prap ne forum ke sektorin perfitime dhe ke google adsense te tregon qysh me lidh websitin qe ke kriju me to ose me instant articles
  4-5 nqs osht instagram me fansa te jashtit dhe me permbajtje fashion dhe eshte aktiv te duhen 10-20k dhe te shkrujn vet njerzit per me ju bo reklamime
  per fanpage nqs e ke akoma ate 100k bej postime ne te dhe beje aktive pastaj pasi ti bojsh kto qe te tregova ne 1-2 ne fanpage ke vetem per te bere share websiten tende dhe parate te vin ne google adsense u mundova ne pika te shkurta me ta spjegu shpresoj se mki kuptu
   
 6. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  sa pare mundesh mi fitu me google adsense nqofse ki 10K trafik ne dit Usa me web? nqofse munet dikush mem tregu
   
 7. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  571
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  88
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  200+$ N varet sa klikime ke ne reklama

  @beharluu
  Ky thot per traffic USA jo India
   
  eduart elezaj dhe kushtrim94 pëlqejnë postimin.
 9. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  po per usa e para, faleminderit vlla shum
   
 10. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,194
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  113
  Problem osht 200 euro diten me 10k traffic jo te gjithe klikojn nreklama
   
 11. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  e me instant sa munesh me fitu me 10k trafik usa ndit
   
 12. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ne 10K view 0.8K do klikoje pra USA cpc e ka mbi 20cent, llogarite vet pjesen tjt
  Besoj qe e do per Web jo youtube
  Rrumbullak 200$, Nuk perjashtohet as 151$
   
 13. seid

  seid Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me edinarcoin ke fitim shume te madh mujor
   
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,194
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  113
  Spasna ndegju per kete a ben veq pak ma shum info ?
   
 15. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  do ta ket web te tijin dhe kerkon ti bej reklam :p
   
 16. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  28
  te sygjeroj ti shiqosh tutorialet ne shqip kam kriju video te ndryshme ku kam spjegu me video si te fitosh para nga interneti me kompani te ndryshme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...