1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A e ka dhene njeri provimi ACAP?

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga dee_key, 16 Tetor 2018.

  1. dee_key

    dee_key Anëtar

    Postimet:
    1
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    16

Shpërndaje faqen

Loading...