1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A e din ndokush se si mund te veproj ???

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga florian kadriu, 15 Nëntor 2018.

 1. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A din ndonjeri nga ju se a kini ndonje video psh per wifi falas,neqoftese nuk ia dini paswordin wifis ja mundëson programi a mund te ndodh kjo apo jo ms e mmerni per te keq vetem po pyes se a ekziston ?
  nese keni video apo dini te tregoni me fajle me thoni
  Falimderit
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mesa po e shoh esht ilegale siq e kuptova un
  Spjego me mire
   
 3. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  psh nuk e din paswordin e wifis edhe po pyes se a ekziston ndonje menyr per te lidhur me program apo pa program
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e ke fjalin per passwordin e wifis te cilit je i konektum un e di ne kompjuter dhe jo ne telefon
  Pa program
  Shko tek Open network and sharing center/manage wireless networks/zgjidh rrjetin qe je i konektum dhe shko properties/security/show characters.

  Nese kerkon si te marrim passworin e komshiut pra je gabim ajo esht ilegale
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  jojojo paswordin tim te wifis time am me telefon okej falimderit per perkushtimin
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ke plot aplikacione ne internet
   
 7. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Si me marre internet free ne menyre legale te tregoj shko te kojshiu yt per te ndenjur dhe pyete si e ke passwordin pastaj shkruaje ne notepad te tel ne menyre qe te mos humbet pastaj mos rri shume,shko ne shtepi:D dhe ktheje wifin tende ne station mode dhe konetkohu te wifi i komshiut apo bleje nje repeater ne menyre qe te kesh full speed.Repeater mund te jete i doishem sidomos per ti perfurcuar valet dhe vendose ne at vend qe edhe kap sinkal te fort nga komshiu por edhe leshon sinjal te fort per ty.
  Erdhi Interneti!:D
   
  KMN pëlqen postimin.
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  :grinning::grinning::grinning::grinning:
   

Shpërndaje faqen

Loading...