1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A dini nej kompani ose person Ks qe osht i fort per apple macbook edhe imac

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 4 Korrik 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  A dini nej kompani ose person Ks qe osht i fort per apple macbook edhe imac faleminderit
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Per qka pot duhet , qka eshte problemi ?
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Djali dajes tem e ka ni problem diqka qe pot shkruj pm vllaqko
   
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne qfar kuptimi e ke fjalen? T'luna ji ma specifik ndoshta muj me te ndihmu ose me te drejtu.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ja po te shkruj problemin ne pm vllaqko
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Krejt Kosova 2 milion banor secili qytet t pakten i ka ka 30-70 servise pc , po krejt qka po dishin pom doket me ndrru nej pjes edhe me bo format , 2 milion banor mos me pas ni profesionit t apple a ku ta di une osht pak dobsi per neve .
   
  @science dhe phoenix pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...