1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A dini nej email apo link me kontaktu me instagram

Tema tek 'Depo' e hapur nga Avioni, 15 Shtator 2020.

 1. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Zuckerbergu tha qe esht i zen ket jav, shkruj kha java tjeter kismet
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jon shtu qumilat n kohen e fundit
   

Shpërndaje faqen

Loading...