1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë A dini nej email apo link me kontaktu me instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 8 Shtator 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  A dini nej email apo link me kontaktu me instagram , perveq [email protected] qe spo bojke mo .
  flm shume
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ashtu kerkova edhe un po siq duket ska mnyr edhe aq direkte per mi kontaktu kta
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm sidoqoft presim ndonje antar mos ka ndonje adress apo mnyr me komuniku
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ka ndonje te re miq faleminderit shume
   
  Bilal pëlqen postimin.
 7. Bilal

  Bilal Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam kerku dhe une para disa kohesh por dola ne perfundimin qe Nuk ka, perndryshe do ta kishin afishuar diku qe te aksesohej thjeshte
   
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  vllai duhet me pas nej form supporti po spo tregojn , se sa problemi osht qysh me raportu
   
 9. Mendy

  Mendy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Instagrami varësisht nga problemi që ke i ka disa forma kontaktit që mundesh me i plotësu dhe me ra kontakt me ta por nese është fjala për live support at mundesh me gjet vetem ne advertiser support në Facebook me live chat që duhesh me qenë reklamues (advertiser) i rregullt per me tu shfaq opcioni per live chat ose kontakt me tickets !
  Keto dy opcione kontakti shpesh ne Kosove dhe Shqiperi nuk shfaqen fare edhe nese bon promocion zakonisht funksionon ne Amerikë dhe shtete tjera te Evropes !

  https://www.facebook.com/business/help
   
 10. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese je marr me spame e trike hiq dore e mos humb koh kot, nese tu ka mbyll padashje mundesh me i kontaktu permes business facebook pasi tbesh nje promote 4-5$
   
  Bilal pëlqen postimin.
 11. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk osht faqe osht instagram personal , po gabimisht ka mbet postal code 355 e nuk pom len me hy llogari pa e shkru kodin qe e dergojn ne tel , ate tel nuk e kam une , a kshtu emaila e pasword e krejt okej osht ,
   
 12. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka ndonje te re o antar te respektuar
   

Shpërndaje faqen

Loading...