1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A dini ndonje tools per keyword analytics qe eshte free?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 19 Shkurt 2019.

 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  A dini ndonje website per keyword analytics qe eshte free por ka saktesine e atyre qe jane premium, dhe me interesojne ato kerkime me numer te vogel prej 1000 deri 30.000 kerkime ne muaj.
   
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Provo Keywords EveryWhere, eshte extension per Google Chrome. Nuk e di sesa i sakte eshte por i afrohet te tjereve (moz, semrush etj) por te pakten eshte shume i shpejte...
   
  larilari pëlqen postimin.
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  edhe une kete do te thoja per extension nuk eshte 100% i sakte por me i miri qe u afrohet atyre premium por nese do nje sherbim premium falas te duhen disa website te kombinuar qe te bejne punen e nje website premium
   
 4. Rimias

  Rimias Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...