1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A din najkush me hacku webchat ?!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RioteR, 4 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. RioteR

  RioteR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Po du me u msu me hacku bre !
   
 2. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Drejtohu tek qeveria, kerko Hashim Thaqi-n dhe paraqite ket kerkesen tende.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...