1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje a din dikush qysh me fitu pare nga instagrami

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aidaiberi, 7 Gusht 2020.

 1. aidaiberi

  aidaiberi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush din le te pergjigjet
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese behet fjal per ig mbi 70k PM, ndryshe mos humb kohe se nk fiton gje
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 3. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  maktetikn, varet sa K followersa ke. po pate mbi 10k-20k(aktiv) Mund te merresh me reklamim produktesh nga kompani te interesuar
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...