1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje a din dikush mem tregu per verifikimi i bankes ne adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga kujtimkrasn, 15 Shkurt 2017.

 1. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  a din dikush qysh me verifiku banken ne adsense se po ma qet qeshtu e spo me jep mundesi me i tregu qe nrregull esht per me ba pagesen ---
  You haven't completed the verification process for Bank account  • • • • 13**
  flmd
   
 2. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung Kujtim,

  Per me konfirmu llogarin duhet me kqyr ne ebanking (ose me shku ne bank) me kqyr se sa pare ti kane transferu google, zakonisht ti qesin ma pak se 1 euro, qat shume duhet me vendos ne adsense, kjo eshte procedur e verifikimt te llogaris tane qe mos me i dergu paret gabim.

  UXA
   
 3. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  e valla ja kom fut gabim ato kom mendu qe per tjeter gja esht se nfakt ata mi kishin ba transfer 95 cent e un ja kom fut ndryshe po a permirsohet ajo adin gja per ket pun :(
   
 4. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ja ke fut "gabim" aty nuk ta ka pranu, nese nuk gaboj i ki 4 mundesi me shkrujt shumen, provoje prape.
   

Shpërndaje faqen

Loading...