1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A di njeri ndonje program per video editing falas

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga MaksIm1233, 27 Shkurt 2018.

 1. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Desha te di per ndonje program qe eshte falas dhe pervojat tuaja nese i keni provuar
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,705
  Pëlqimet:
  1,187
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 28 Shkurt 2018
  Elion1 dhe MaksIm1233 pëlqejnë postimin.
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Te sygjeroj Wondershare Filmora nese nuk ke lidhje ne programe me profesionale.
  Un per vete e perdor dhe jam shum i kenaqur edhe pse i di programet profesionale.
  Ofron shum mundsi dhe i leht per te punuar me te.
   
  MaksIm1233 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...